CZY WARTO ZROBIĆ DOMOWĄ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Domyślam się, że skoro czytasz ten artykuł to pewnie albo spodziewasz się maleństwa (a może jesteś już świeżo upieczoną mamą?)

sesja noworodkowa w domu

Już wkrótce Twój świat zmieni się bezpowrotnie, bo wraz z Twoim dzieckiem, narodzisz się Ty, jako mama, a miłość i zachwyt nad tym malutkim człowieczkiem wypełni po brzegi całe Twoje serce. Sama pamiętam jak to było, gdy wróciliśmy z starszym synkiem ze szpitala, gdy nie mogłam przestać na niego patrzeć i zachwycać się tym cudem, który sama sobie urodziłam 🙂 Każdy moment spędzony z noworodkiem jest po prostu bezcenny, pełen magii i niesamowitych emocji, powiem Ci dlaczego…. Bo z każdym kolejnym dniem, Twój maluszek staje się …inny. Rośnie, zmienia się, nabiera ciałka. Po jakimś czasie pulchniutki bobas nie przypomina już tego okruszka, którego jeszcze niedawno tuliłaś w rożku. I to chyba jeden z pierwszych argumentów przemawiających za tym – dlaczego warto umówić się na sesję noworodkową.

Ale dlaczego warto wybrać sesję domową? Przede wszystkim, to właśnie w domowym zaciszu możesz poczuć się najbardziej komfortowo i swobodnie, a to z pewnością przełoży się na autentyczność i naturalność zdjęć. W Waszych czterech ścianach w atmosferze ciepła i miłości możemy stworzyć najpiękniejsze wspomnienia tych pierwszych – tak ulotnych chwil.

Nigdzie nie musisz jeździć, to ja przyjadę do Was.

Wiem, (niestety z doświadczenia) że połóg bywa trudny. I wcale nie musisz mieć ochoty w tym czasie nigdzie wychodzić. Tym większym ułatwieniem jest sesja domowa, gdy to ja przyjeżdżam do Waszego domu. Sesje domowe pozwalają na stworzenie intymnej atmosfery, w której możecie czuć się swobodnie, skupić się na sobie i na emocjach jakie towarzyszą Wam w pierwszych chwilach razem.

sesja z noworodkiem w domu śląsk

Niepowtarzalność domowych kadrów sprawia, że Wasza sesja, jest naprawdę wyjątkowa i autentyczna.

Każda sesja domowa jest inna. Bo każdy dom opowiada inna historie. To Wy i Wasze wspomnienia, przeżycia, wspólne momenty, Wasza codzienna rutyna, wasze ulubione miejsca, Wasze ulubione potrawy, pamiątki z podróży, zdjęcia w ramkach… piszą tę historię.

noworodkowa sesja domowa

Sesje domowe wyróżnia naturalność.

W domowym otoczeniu, bez sztucznych dekoracji czy nieznanych gadżetów, obcych ubranek – wszystko jest bardziej naturalne. Domowe sesje mają bardziej klimat reportażowy, dokumentujący Waszą codzienność- daleko im do wystylizowanych póz prosto ze studia. To tutaj najłatwiej pokazać codzienne czynności, takie jak karmienie, tulenie czy drzemki, Wszystko to sprawia, że zdjęcia są jeszcze bardziej osobiste i pełne emocji.

Katowice sesja noworodkowa naturalna

Mam nadzieję, że przekonałam Cię do tego, że warto wykonać sesję noworodkową w domu. To nie tylko sposób na uwiecznienie pierwszych chwil z dzieckiem, ale okazja do stworzenie wspomnień, które przetrwają wiecznie, pełnych ciepła, miłości i rodzinnej atmosfery. To prezent dla Ciebie, ale może przede wszystkim dla Twojego dziecka, który będziecie mogli cieszyć się wspólnie przez wiele lat.

naturalna sesja noworodkowa w domu