O mnie

Jestem mamą i wiem jak w okamgnieniu rosną nasze dzieci, jak bardzo chciałoby się zatrzymać te wszystkie momenty i nacieszyć się tym co tu i teraz. Patrząc jak rosną moi synowie – zdałam sobie sprawę z tego, że nigdy więcej nie będą mieć 10 miesięcy, roku, trzech lat… To co mogę dla nich i dla siebie zrobić to dokumentować nasze wspomnienia, historię naszej rodziny, którą oni będą mogli opowiedzieć kiedyś swoim dzieciom…

Dlatego tak bliskie są mi sesje lifestylowe, które dają mi możliwość uchwycenia drobnych chwil, tego, co minie bezpowrotnie, prostych gestów i Waszych szczerych uczuć. Tylko wtedy fotografia jest czymś więcej niż tylko skrawkiem papieru.

W zgodzie

z wewnętrzną naturą

Kilka lat temu zamieszkałam w Katowicach, Śląsk jest teraz moim domem i to tutaj najczęściej fotografuję. Dojadę jednak wszędzie tam, gdzie zaprosicie mnie do swojego świata. Największą inspiracją bowiem jesteście dla mnie Wy i Wasze zwykłe i niezwykłe historie. Opowiedzcie mi swoją, a ja stworzę dla Was pamiątkę, by po latach powrót do tych chwil wzruszał i wzbudzał najpiękniejsze wspomnienia.

Prywatnie żyje w męskim świecie – jestem mamą dwóch chłopców i żoną najcudowniejszego męża oraz psią matką czekoladowej adoptusi Lizzie. Rodzina jest i była zawsze dla mnie największym priorytetem.

Kocham

celebrować chwile

Od zawsze jestem wrażliwcem. Płaczę na reklamach, zachwyca mnie każdy zachód słońca, wzrusza moja dłoń w jego dłoni… Kocham celebrowanie małych chwil i naszej zwyczajnej codzienności -wspólna kawa o poranku, zapach świeżo skoszonej trawy, czy spacer w lesie. 

Uwielbiam podróże – to coś, bez czego nie wyobrażam sobie życia i co napędza mnie do działania. Odkrywanie świata, poznawanie nowych ludzi, miejsc, smaków daje mi energie do działania, ładuje moje baterie i koi duszę.