Regulamin sesji

1. Rezerwacja terminu na sesję zdjęciowa następuje po wpłacie zadatku 100 zł. Udział w sesji zdjęciowej jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

2. Pozostała płatność odbywa się najpóźniej do 3 dni od dnia sesji na wskazane konto bankowe. Nie wysyłam plików do czasu otrzymania pełnej kwoty wynagrodzenia.

3. Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną, umiejętności i doświadczenie fotografa, dojazd na sesję do 30 km od Katowic, selekcję i edycję zdjeć, ich wydruk oraz pakowanie w ozdobne pudełko, opłaty związane z prowadzeniem DG, a także wirtualna galerię.

4. Pakiet zdjęć wybierany jest przez Was przed sesją.

5. Po sesji otrzymujecie ode mnie link z gotową galerią zdjęć, z której wybieracie ujęcia zgodnie z opłaconym pakietem. Zdjęcia są poddane selekcji oraz autorskiej obróbce. Biorąc udział w sesji potwierdzacie zapoznanie się z moim portfolio, stylistyką i kolorystyką moich zdjęć. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – zgodnie z ceną w danym pakiecie. Po opłaceniu sesji oraz ewentualnych dodatkowych ujęć – otrzymujecie link do pobrania zdjeć w wersji elektronicznej.

6. Odbitki z wybranych przez siebie (tych samych) ujęć , dodatkowych ujęć, a także pozostałe produkty jak np. albumy – możecie odebrać po wcześniejszym umówieniu się – bądź mogą zostać wysłane zgodnie z cennikiem PP lub paczkomatu.

7. Po pobraniu przez Was zdjęć – pliki są przechowywane przeze mnie do pół roku. Proszę więc o zapisanie zdjęć w wersji elektronicznej najlepiej na dwóch nośnikach, gdyż po tym czasie nie będzie możliwości ich odzyskania u mnie.

8. Ze swojej strony gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w portfolio na stronie oraz w moich social media, jednak pamiętajcie, że finalny efekt zdjęć zależy od wielu czynników w tym światła, pogody oraz nastroju i zaangażowania fotografowanych osób.

9. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć, nie sprzedaję plików RAW.

10. Każdy z pakietów możecie wykupić w formie vouchera zgodnie z cennikiem na stronie. Voucher jest ważny rok. Po tym czasie przepada i usługa nie będzie realizowana.

11. Nie wyrażam zgody na kadrowanie, dodawanie filtrów oraz jakiekolwiek ingerowanie w finalny efekt mojej pracy w postaci fotogarfii jakie ode mnie otrzymujecie.

12. Możliwość zaprezentowania swoich prac w mediach społecznościowych oraz na stronie www jest dla mnie niezwykle ważna. Zależy mi na tym, bym mogła umieścić zdjęcia na blogu i platformach społecznościowych czy w materiałach promocyjnych np. albumach pokazowcyh. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę lub nie wyrażacie zgody na wykorzystywanie swojego wizerunku oraz imion do celów promocji mojej twórczości w sposób wyżej opisany. Informację o zgodzie możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.